Organizacja komunii w dzisiejszych czasach to prawdziwy biznes, bo koszt rozpoczyna się już rok wcześniej w momencie rezerwacji sali na komunię, a kończy się praktycznie w ostatnich dniach przed uroczystym świętem dziecka.
Obecne komunie nie przypominają już tych z lat 80-tych czy 90-tych, to już typowe przyjęcia organizowane z dbałością o każdy detal. Koszt za salę przy podsumowaniu końcowym to zaledwie procent z całości wydatków z jakimi muszą liczyć się rodzice.
Oprócz alby większość rodziców kupuje także sukienkę dla córki oraz stylowy garnitur dla syna, z tym, że cena za suknię dość często waha się od 600 do 1000 zł. Do tego należy doliczyć opłatę za fryzjera, dodatki do sukienki, kwiaty, tort, a także coraz częściej specjalny samochód, którym dzieci wraz z rodzicami jadą do kościoła.
Na sali komunijnej natomiast obowiązują praktycznie te same zasady, co na Sali weselnej, a więc: przyjęcie obsługiwane jest przez sztab kelnerów, w tle gra muzyka, po obiedzie można tańczyć, a na koniec rodzice fundują dziecku pokaz fajerwerków.
W skrajnych przypadkach rodzice decydują się także na wizyty na solarium przed uroczystością, manicure oraz specjalną stylizowaną fryzurę. Można się zastanawiać, czy to wszystko ma sens w odniesieniu do tego, co tak naprawdę powinno być najważniejsze w tym dniu….

Kto i co - Sale na spotkania - rezerwacja sal
Prezentujemy pomysły na rezerwację sal na różnego rodzaju spotkania.